Blog bytowiacy.pl tworzony jest przez jedną osobę. Samodzielnie zajmuję się nie tylko robieniem zdjęć i spisywaniem historii bohaterów, ale także budowaniem strony i wszystkimi sprawami technicznymi z nią związanymi. Jeśli doceniasz to co robię i masz trochę wolnego grosza, wspomóż moją działalność. Każda, nawet najmniejsza suma będzie pomocna w utrzymaniu bloga i pozwoli na jego dalszy rozwój.
Pozdrawiam

Wsparcie możesz przekazać na kilka sposobów.


Przede wszystkim możesz skorzystać z moich usług. Zajmuję się fotografią ślubną, wykonuję reportaże z chrzcin, pierwszych urodzin i innych uroczystości rodzinnych. Jeśli potrzebujesz kronikarza, który uwieczni ważne wydarzenie, zapraszam. Więcej informacji o mojej komercyjnej działalności znajdziesz pod adresem www.adamjutrzenka.pl.
_ _ _
Aktualizacja kwiecień 2020
Niestety w tej chwili, ze względu  na panującą na świecie pandemię, nie mogę świadczyć usług i ten sposób wsparcia jest właściwie zawieszony. Co najgorsze nie wiadomo jak długo to wszystko potrwa. Szukając rozwiązania tej ciężkiej dla mnie i mojej rodziny sytuacji, wymyśliłem nowy sposób na ratowanie rodzinnego budżetu…


Mowa o blogu informacyjnym gby.pl. Jestem posiadaczem domeny gby.pl od 2014 roku. Budową strony zajmowałem się w wolnych chwilach od początku 2019 roku. Prace delikatnie przyspieszyły w styczniu tego roku, a końcowe szlify odbywały się gdy na świecie szalał już koronawirus.
W połowie 2020 r. wpadłem na pomysł, który być może pozwoli na uzyskanie pewnych wpływów finansowych z działalności gby.pl. Co prada nie taki był zamysł powstania gby, bo miał to być osobisty blog działający na zasadzie non-profit. Sytuacja zmieniła się jednak z dnia na dzień i na horyzoncie pojawiły się ogromne kłopoty, m.in. dla usługodawców w branży weselnej, w tym oczywiście fotografów.

Spróbuję zaradzić tym problemom angażując się bardzo mocno w rozwój gby.pl. Będę także rozwijał pomysłu gby/sklep. Jest to miejsce, w którym możecie kupić moje zdjęcia w wersjach cyfrowych jako tapety na pulpit lub w formie odbitek wielkoformatowych. Mogę zająć się także przeniesieniem  rodzinnych albumów do wersji cyfrowych, czy naprawieniem zniszczonych starych odbitek.

Kupowane przez Was produkty i usługi będą cegiełkami, które pozwolą rozwijać strony gby.pl i bytowiacy.pl, a przede wszystkim pomogą w utrzymaniu mojej, wkrótce już pięcioosobowej rodziny. :)

Zachęcam do odwiedzania gby.pl

18.04.2020


Korzystając z tej metody możesz przelać pieniądze szybkim przelewem elektronicznym, przekazać przy pomocy aplikacji BLIK lub wpłacić gotówką w dowolnym punkcie przyjmującym wpłaty.

Wybierz kwotę:
10 zł | 20 zł | Inna kwota

Regulamin | Kontakt z właścicielem strony

Rozliczenia transakcji e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.
Ewentualne reklamacje proszę zgłaszać na adres kontakt@adamjutrzenka.pl


Możesz także wykonać tradycyjny przelew lub wpłatę gotówkową na moje konto. W tytule wpłaty koniecznie wpisz „Darowizna”. Jeśli tego nie zrobisz, będę musiał odesłać pieniądze.
Dane do przelewu/wpłaty:
Imię i nazwisko: Adam Jutrzenka
Bank: PKO BP oddział 1 w Bytowie
Nr konta: 59 1020 4708 0000 7302 0005 6879
Tytuł wpłaty: DAROWIZNA