Blog bytowiacy.pl tworzony jest przez jedną osobę. Samodzielnie zajmuję się nie tylko robieniem zdjęć i spisywaniem historii bohaterów, ale także budowaniem strony i wszystkimi sprawami technicznymi z nią związanymi. Jeśli doceniasz to co robię i masz trochę wolnego grosza, wspomóż moją działalność. Każda, nawet najmniejsza suma będzie pomocna w utrzymaniu bloga i pozwoli na jego dalszy rozwój.
Pozdrawiam, Adam Jutrzenka

Wsparcie możesz przekazać na kilka sposobów


Przede wszystkim możesz skorzystać z moich usług. Zajmuję się fotografią ślubną, wykonuję reportaże z chrzcin, pierwszych urodzin i innych uroczystości rodzinnych. Jeśli potrzebujesz kronikarza, który uwieczni ważne wydarzenie, zapraszam. Więcej informacji o mojej komercyjnej działalności znajdziesz pod adresem www.adamjutrzenka.pl.

 


dotpay_210x80Korzystając z tej metody możesz przelać pieniądze z Twojego konta bankowego, przekazać przy pomocy aplikacji BLIK lub wpłacić gotówką w dowolnym punkcie przyjmującym wpłaty.

Wybierz kwotę:
5 zł | 10 zł | 20 zł | Inna kwota

Regulamin | Kontakt z właścicielem strony

Rozliczenia transakcji e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.
Ewentualne reklamacje proszę zgłaszać na adres kontakt@adamjutrzenka.pl


Możesz także wykonać tradycyjny przelew lub wpłatę gotówkową na moje konto. W tytule wpłaty koniecznie wpisz „Darowizna”. Jeśli tego nie zrobisz, będę musiał odesłać pieniądze.
Dane do przelewu/wpłaty:
Imię i nazwisko: Adam Jutrzenka
Bank: PKO BP oddział 1 w Bytowie
Nr konta: 59 1020 4708 0000 7302 0005 6879
Tytuł wpłaty: DAROWIZNA